Uitslagen

Het klassement van het Reggeborgh NSK Allround 2020 is hier te vinden en de uitslagen inclusief rondetijden hier .  

 

 

Winnaars voorgaande jaren

 Jaar:  Plaats:  Dames:

 Heren:

 2020  Enschede  Marit Steunenberg Wiebe Stassen

 2019

 Nijmegen

 Judith Krabbenborg

Wouter Tel

 2018  Utrecht  Anne Ruyssenaars  Wouter Tel
 2017  Groningen  Maaike Koomen  Tom Terpstra
 2016   Enschede  Esmee Visser  Joep Kalverdijk
 2015  Alkmaar  Willemijn Cnossen  Daan Besteman
 2014  Enschede  Willemijn Cnossen  Joep Kalverdijk
 2013  Heerenveen  Melissa Wijfje  Pim Cazemier
 2012  Groningen  Charlotte Bakker  Ronald Kruijer
 2011  Enschede  Linda Klein  Mark Ooijevaar
 2010  Enschede  Manouk van Tol  Pepijn van der Vinne
 2009  Enschede  Charlotte Bakker  Mark Ooijevaar
 2008  Amsterdam  Kristel van de Westelaken  Pieter Overmars
 2007  Breda  Cindy Vergeer  Bas van Wijk
 2006  Nijmegen  Cindy Vergeer  Mark Ooijevaar
 2005  Groningen  Karin Maarse  Jarno Meijer
 2004  Utrecht  Paulien van Deutekom  Stefan Verlaan
 2003  Eindhoven  Jaike de Graaf  Tim Salomons
 2002  Groningen  Danielle Bekkering  Ton Pulles
 2001  Utrecht  Marja van der Werf  Helmuth vd Brink
 2000  Utrecht  Mischa Coolen  Hein-Jan Bocxe
 1999  Utrecht  Anke Jannie Landman  Daan Kegel
 1998  Utrecht  Simonette Meijer  Casper Helling
 1997  Heerenveen  Arien Bosch  Hans Klein Hesselink
 1996  Heerenveen  Kirsten Mooij  Arjan Elferink
 1995  Heerenveen  Babs Bijlsma  Rudie Groenendaal
 1994  Groningen  Coriene Pot  Yde Wierda
 1993  Eindhoven  Irma Woud  Yde Wierda
 1992  Utrecht  Alida Pasveer  Alain Vermeulen
 1991  Groningen  Carla Zijlstra  Ronald Bosker
 1990  Heerenveen  Alida Pasveer  Conrad Alleblas
 1989  Utrecht  Alida Pasveer  Robert Jan Tel
 1988  Groningen  Alida Pasveer  Marcel Hoogervorst
 1987  Eindhoven  Hilma Bloemberg  Jan Roelof Falkena
 1986  Eindhoven  Alida Pasveer  Bert Koopmans
 1985  Utrecht  Alida Pasveer  Attie Sarelse
 1984  Den Haag  Hanneke de Vries  Han Wijlens
 1983  Deventer  Alida Pasveer  Bert Koopmans
 1982  Groningen  Ina Steenbruggen  Han Wijlens
 1981  Den Haag  Alida Pasveer  Andries Kasper
 1980  Eindhoven  Elly Schreur  Andries Kasper
 1979  Utrecht  Coby Bleeker  Andries Kasper
 1978  Groningen  Fennie Abbring  Freek Lok
 1977  Amsterdam  Hanne de Jong  Freek Lok
 1976  Den Haag  Ina Steenbruggen  Hayo Bos
 1975  Utrecht  Hanne de Jong  Hayo Bos
 1974  Eindhoven  Hanne de Jong  Jos Dielis
 1973  Groningen  Hanne de Jong  Harm Kuipers
 1972  Eindhoven  Elly van der Brom  Jan Hendrik Koops
 1971  Deventer  Elly van der Brom  Harm Kuipers
 1970  Utrecht  Joke Goossens  Jan Hendrik Koops
 1969  Deventer  Joke Goossens  Jan Hendrik Koops
 1968  Heerenveen  Rosalien Scholten  Jan Hendrik Koops
 1967  Deventer  H. de Rijk  Jan Hendrik Koops