Deelnemers

De personen waarvan de namen in het rood staan zijn voorlopig ingeschreven. Deze mensen staan pas officieel op de deelnemerslijst als het inschrijfgeld is ontvangen.

 

LET OP: De deelnemers worden na de sluiting van de inschrijving geselecteerd op de seizoenstijden op de 500/1500 meter voor dames en 500/3000 meter voor heren! De selectie van deelnemers gebeurt dus niet op basis van snelheid van inschrijving!

Deelnemers NSK Allround

Heren (60/64)

  • Apeldoorn, Niels
  • Barts, Sjoerd
  • Beek, Hidde van de
  • Benerink, Tom
  • Benthem, Jann van
  • Blom, Sjors
  • Blom, Jules
  • Boere, Remco
  • Budding, Derko
  • Coljé, Gerwin
  • Copier, Wessel
  • Dijk, Arno van
  • Erdman, Peter Paul
  • Geerligs, Jeroen
  • Goudswaard, Jeroen
  • Groot, Boris de
  • Groot, Lars
  • Harmsen, Jannick
  • Hastenberg, Bram van
  • Heijden, Bart van der
  • Hijum, Sybe van
  • Hove, Ole ten
  • Huijben, Teun
  • Hulleman, Hugo
  • Hulst, Bart
  • Kamermans, Michael
  • Koekkoek, Aron
  • Koolhaas, Jurian
  • Kooyman van Guldener, Daniël
  • Koster, Tom
  • Kraaijeveld, Jelmer
  • Kramer, Thiadrik
  • Kuin, Jurriën
  • Kussendrager, Jesper
  • Loos, Niels
  • Meer, Anne Sietze van der
  • Meihuizen, Matthijs
  • Melenhorst, Swen
  • Nijenhuis, Yoran
  • Pluister, Daan
  • Post, Maurits
  • Ravenhorst, Joris
  • Reessink, Mark
  • Reiling, Mark
  • Reisen, Stan van
  • Rijs, Maurice
  • Rosier, Sybrand
  • Rutjes, Sebas
  • Salverda, Tade
  • Stassen, Wiebe
  • Stratingh, Rick
  • Sytsma, Menno
  • Thijssen, Patrick
  • Veen, Jouke Van der
  • Verburg, Olaf
  • VERHOOG, Dion
  • Vertregt, Casper
  • Vogelzang, Martijn
  • Voorden, Jeroen van
  • Wiarda, Thomas

Dames (41/52)

  • Aarsen, Carlijn
  • Anema, Leoniek
  • Beer, Dominique De
  • Benschop, Demi
  • Berendschot, Kaija
  • Berge, Amy ten
  • Boenink, Jeanne
  • Boer, Britt de
  • Buiten, Milanne
  • Dekker, Else
  • Elfferich, Lotte
  • Graaf, Anouk de
  • Groenewoud, Ella
  • Groenewoud, Isa
  • Henckel, Claudia
  • Hoevers, Floor
  • Hoogeboom, Jeske
  • Huizing, Ingrid
  • Hulshof, Emma
  • Huttenhuis, Tessa
  • Jongema, Lotte
  • Jonker, Hanna
  • Kamphuis, Carolien
  • KleinJan - Koomen, Maaike
  • Kool, Evelieke
  • Krabbenborg, Judith
  • Kroes, Maike
  • Mokasay, Maya
  • olde Hanter, Wieke
  • Pordon, Emmy
  • Primavera, Alessandra
  • Rijswijk, Nicolle van
  • Schilder, Ria
  • Schreurs, Ilse
  • Smits, Liotte
  • Spel, Jip
  • Steunenberg, Marit
  • Teeuwen, Paula
  • Visser, Fenna
  • Westerhoven, Anouk van
  • Willemsen, Iris

Reserve

Heren (0)

    Dames (0)